Binance Blockchain ve Kripto Para Eğitim Platformu

Kripto para borsalarının önde gelen kuruluşlarından Binance, Blockchain ve Kripto Para için yeni bir eğitim platformu açtı. Binance Akademisi. Binance, Blockchain ve Kripto Para temellerini tanıtmayı hedeflerken; kullanıcıların teknolojiye daha aşina olmalarına yardımcı olmak için kendi eğitim platformunu başlattı.

Blockchain ve Kripto Para Temelleri

 

Binance Akademisi adı verilen yeni girişim, çeşitllilik ve açıklayıcılık bakımından zengin bir platform. Eğitim; Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Çince dahil olmak üzere 15 farklı dili destekliyor. “Blockchain tarihi” ve madencilik gibi temel kavramlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Binance Akademisi‘ni hemen ziyaret etmeyi unutmayın.

Akademi 4 ana kategoride sunuluyor. Bu kategoriler; Blockchain, Ekonomi, Güvenlik ve Eğitimsel İçerikler. Platform aynı zamanda kriptopara,sanalpara,coin dünyası için en yaygın terimleri öğrenebilmek adına sözlük segmentine de sahip.

Binance Academy, Binance Akademisi

Genel olarak bakıldığında Binance Akademisi, kripto para ya da bitcoin dünyasına yeni giriş yapanlar, yeni başlayanlar için güzel bir başlangıç noktası niteliğinde oldukça açıklayıcı ve eğitici bilgiler aktaran bir platform olarak hizmet veriyor.

Binance Academy – Binance Akademi ücretli mi?

Teknik olarak kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak kurulduğu için Binance Akademi ücretsiz. Binance’nin asıl hedefi bitcoin, kripto para temellerini ziyaretçilere anlatarak ve tanıtarak, kripto piyasasına daha fazla yeni yatırımcı kazandırmak yönünde. Ancak global bir eğitim olmasının yanında Binance’nin çabalarının bir pazarlama stratejisi olduğunu da unutmamak gerekir.

 

Reply