Bitcoin, Ripple, Ethereum, Bitcoin Cash, EOS, Stellar, Litecoin, Bitcoin SV, TRON, Cardano: Kriptopara Fiyat Analizi, 01 Ocak 2019

31 Ocak 2018, kripto para yatırımcıları için zor bir yılın son günüydü. 2018 yılı özellikle Bitcoin için iyi bir şekilde başlamıştı ancak 2018’in sonlarına doğru bazı belirsizliklerle son buldu. Makalemizde, sanal paralara istinaden 31 Ocak 2018 kripto para fiyat analizini okuyarak değerlendirebilirsiniz.

2019’da kripto pazarlarını tersine çevirebilecek birçok olay olabilir. Tüm gözler kurumsal yatırımcılarda olacak  çünkü piyasaları bir sonraki seviyeye çıkarmak için kurumsal yatırımcıların katılımları gerekiyor. Kripto yatırımcıları sanal para birimlerine daha fazla yatırım yapmak istiyorlar. Çin’de yapılan yeni bir anket sonuçlarına göre; ankete katılanların yüzde 40’ı, gelecekteki kriptopara birimleri yatırımlarına ilgi gösterdiği meydana çıktı. Aynı şekilde, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Birleşik Krallık’taki benzer anketlerin tümü, kriptopara birimleri için olumlu bir talep öngördüğünü meydana çıkardı.

2019 yılı için sanal para birimleri üzerinde yoğunlaşıyor ve piyasayı yükseltiyoruz ancak bunun kademeli bir yükseliş olacağına ve beklentilerin susturulması gerektiğine inanıyoruz. Bir sonraki dikey işlem gerçekleştiğinde faydaları elde edebilmek için güvenli bir şekilde ticaret yapmanız önerilir.

 

 

Reply